BTP BOLU İL BAŞKANI SUAT HAYRİ SAPMAZ’DAN BAYRAM MESAJI

 

Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Bolu İl Başkanı Suat Hayri Sapmaz Kurban Bayramı münasebetiyle bir kutlama mesajı yayımladı.
Sapmaz, “Kurban bayramına erişmenin mutluluğu içerisindeyiz. Tüm Bolu’luların, Bolu’yu sevenlerin ve milletimizin Kurban bayramı mübarek olsun.” dedi.

<BTP BOLU İL BAŞKANI SUAT HAYRİ SAPMAZ’DAN BAYRAM MESAJI

Sapmaz mesajında; “Kurban bayramının hem ülkemiz hem de topyekun İslam dünyası üzerindeki sorunları ortadan kaldıracak adımların atılmasına vesile olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum.

Tüm milletimiz bayramı bayram gibi kutlamayı hak etmektedir. Ne yazık ki içinde bulunduğumuz şartlar bunu mümkün kılmamaktadır. Başta ekonomik sıkıntılar olmak üzere birçok sorun hepimizi derinden etkilemektedir.
Milletin gerçek anlamda bayramı ancak ve ancak özüne dönmesiyle mümkündür.
Bunun da yolu ülkemizin öz kaynaklarını yabancılara değil millet – devlet menfaatlerine tahsis edecek olan Milli Ekonomi Modeli ile mümkündür. Parti programımız olan Milli Ekonomi Modeli milletimizin ve tüm insanlığın tek kurtuluş reçetesidir.
Bu vesile ile Milli Ekonomi Modeli’nin sahibi merhum genel başkanımız Prof.Dr.Haydar Baş’ı da rahmet, minnet ve özlemle anıyoruz. 
Haydar Baş, “Dini bütünlüğümüz dini bütünlüğümüz, milli bütünlüğümüz dini bütünlüğümüzdür”der ve “Milli bayramlarını kutlamayanlar dini bayramlarını da kutlamayazlar” diye ilave ederdi.
Merhum genel başkanımızın da her fırsatta ifade ettiği gibi bize dini bayramlarımızı kutlayacak, ibadetlerimizi özgürce yerine getirebileceğimiz bir vatan emanet eden Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere tüm şehitlerimizi de rahmetle anıyoruz.

Bu vesile ile tekraren ifade edelim; milletimizin ve tüm İslam aleminin Kurban bayramı mübarek olsun.”